Zehnder Dizayn Radyatör Charleston

Zehnder kardeşler tarafından ilk defa 1930 yılında İsviçre'de üretilen çelik borulu radyatör olan Charleston modeli , yeni Lazer kaynak teknolojisi ile atık olmadan olağanüstü kaynak kalitesini garanti ediyor. Kalıntı bırakmayan Lazer teknolojisi ; en yüksek kaliteyi zarif bir tasarım ve ısıtma tesisatının güvenilir çalışma modunu garanti eder.Her radyatörün kaplaması kusursuz ve yüzeylerin her biri mükemmel pürüzsüz.

Zehnder Charleston , mikroorganizmaların çoğalmasını ve yayılmasını önleyen özel Zehnder TopCare yüzey kaplaması sayesinde alerjisi olan kişiler için endikedir. Toz birikintilerini en aza indiren mükemmel pürüzsüz yüzeyler ve Zehnder yün silgisine uygun tüpler arasındaki ayırma mesafesi günlük temizliği kolaylaştırır.Charleston serisindeki tüm modeller standart bir parlak beyaz kaplama (RAL 9016) ile sunulmaktadır ve Zehnder renk şemasının tamamında mevcuttur.Radyatörün çevreye entegre olması veya öne çıkması için seçim yapabileceğiniz bir dizi renk mevcuttur.

Orjinal çelik boru radyatör olan Charleston, iç mekanlara klasik zarafetle kıyafet veren, rahatlık sağlayan verimli ve çok yönlü bir üründür. Özellikleri ve geniş ölçü yelpazesi nedeniyle, yeni yapılarda veya tadilatlarda olsun, her türlü ortama, her yere ve tüm ısı gereksinimlerine uyum sağlar. Yüksek termal gücü sayesinde, yüksek termal yüke sahip eski binalarda idealdir. Kurulum esnekliği göz önüne alındığında, sağa veya sola bağlantılarla, diğer boruları değiştirmek için idealdir, çünkü mevcut borulara daha fazla zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. Ayrı radyan elemanlardan oluşan yapısı, azami alan kullanımını kolaylaştırır ve özel uygulamalarla yaratıcılığınızı ortaya çıkarın : kavisli, açılı, dairesel, dalga radyatörler, korkuluklar...

Uygulama ihtiyaçları kadar çeşitli çözümler... Charleston ile her şey mümkün.


ÖZEL SİPARİŞLER İLE YURTDIŞINDAN 4-6 HAFTA İÇERİSİNDE GETİRİLEN ÜRÜNLERİMİZ İÇİN YERİNİZDE KEŞİF YAPIYOR , BEĞENDİNİZ ÜRÜNLERİN ÖRNEK NUMUNELERİNİ YAKINDAN GÖRMENİZİ SAĞLIYORUZ.


Fiyatımız semboliktir, değişik ürün yelpazemizle ilgili ölçü ve renklere göre fiyat belirlenir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.